Kontakt
NEPŘIHLÁŠEN
Přihlásit se:
uživatel / e-mail:
heslo:

Jste-li spokojení s radou jiného uživatele v diskuzním fóru, poděkujte mu prostřednictvím kladného hodnocení. Do budoucna mu tím pomůžete k zaslouženým výhodám na Spotřeby.cz. Děkujeme.

Diskusní fórum | Automobily | TOYOTA PRIUS NHW20 1,5 VVTi 57 kW / 77 HP


Seřadit od:

hamire
Registrován: 10.04.2010
Příspěvky: 1

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 16.08.2013 08:43
Zdravím spřátelenou duši. Také jsem si všiml, že jste se přihlásil s svým Priusem. Vozidlo registruji od novoty a snažím se zde uvádět veškeré informace. Podotýkám, že Prius jsem si ani tak nekupoval kvůli spotřebě (ta jen těší), ale zejména kvůli výbavě a technickým novinkám, které v něm jsou. S výjimkou solární střechy ho mám v plné výbavě (více je možno se také dočíst na www.auto.cz v sekci "moje auto"). Co se týká spotřeby, snažím se vždy dotankovat do plné, aby výsledky byly co nejpřesnější. Oproti palubnímu počítači se trochu rozcházím, ten mi od novoty vykazuje průměrnou spotřebu 4,7 l na 100 km. V létě při delších cestách jezdím i za 3,5, naopak v zimě, kdy u mne převažují krátké jízdy se klidně pohybuji kolem 6, někdy i přes. Přeji ať Vám to jezdí ke vší spokojenosti. S pozdravem hamire Velký smích

honYa
Registrován: 16.07.2013
Příspěvky: 3

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 19.08.2013 08:44
Zdravím a díky za odpověď. Prius jsem koupil ojetý s nízkými kilometry a plnou servisní historií. Mám na vás jeden konkrétní dotaz - měnil jste už 12V baterii? U mě byla měněna před 3 lety po 45 000 km. Včera jsem neodjel, baterie na měřáku ukazuje 4,57 V. Tuším, že už oživit nepůjde. Tři roky životnosti mi ale přijdou opravdu krátké, zvláště, když Toyota v současnosti na ně dává 3letou záruku...

Díky,

honYa


Nový příspěvek

© 2007 - 2024 Float.cz + IThub.cz