Kontakt
NEPŘIHLÁŠEN
Přihlásit se:
uživatel / e-mail:
heslo:

Jste-li spokojení s radou jiného uživatele v diskuzním fóru, poděkujte mu prostřednictvím kladného hodnocení. Do budoucna mu tím pomůžete k zaslouženým výhodám na Spotřeby.cz. Děkujeme.

Diskusní fórum | Kniha přání a stížností | UKONČENÍ POUŽÍVÁNÍ SPOTŘEB


Seřadit od:

mitic
Registrován: 27.05.2012
Příspěvky: 13

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
zasláno: 04.04.2018 12:06
Od spotřeby jsem po dlouhém uvažování odešel, s novým autem mi ani nejde o záznamy, spíše mne štve že nejde odstranit staré
ted používam https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kajda.fuelio a naprostá pohoda, plní to co potřebuji

mitic
Registrován: 27.05.2012
Příspěvky: 13

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
zasláno: 04.04.2018 12:11
ještě by mě zajímalo jak zde můžu zrušit účet, nejak to tu asi moc nejde Ďábel Ďábel Ďábel

romulus
Registrován: 30.12.2007
Příspěvky: 318

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 04.04.2018 20:45
petr311 napsal:

Naprosto nechápu, proč provozovatel těchto stránek vůbec do toho kafral, když na to nemá uvést i po kolika letech slibů do provozu novou verzi spotřeb. Kdyby spotreby.cz fungovaly jak v době své největší slávy - před několika lety - kdy vše fungovalo, tak by to byla pecka. Mě by tohle rozhraní plně vyhovovalo, naprosto přehledné údaje, ta slovenská verze jsou fakt jak omalovánky a hromada nepotřebných údajů. No je toho škoda.... Pláč

To není o tom, že bych to úpravami pokazil. Já opravdu potřeboval zastavit to, co tu dělali uživatelé. Snad 3/4 přidaných údajů bylo smetí typu "neřeknu", "co je komu do toho", "benzínka u dálnice", "Škoda Oktávie" apod. Takže by to pro změnu zkolabovalo na tomhle.

_______________________
Zakladatel a správce serveru Spotřeby.cz
Pokud něco nefunguje, tak nadávejte mně ;-)

romulus
Registrován: 30.12.2007
Příspěvky: 318

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 04.04.2018 20:49
mitic napsal:

ještě by mě zajímalo jak zde můžu zrušit účet, nejak to tu asi moc nejde Ďábel Ďábel Ďábel

Můžu se jenom zeptat proč? Ze zvědavosti. Účet můžete úplně anonymizovat odstraněním svých údajů, nebo zablokovat nastavením v profilu.
Celé Spotřeby byly udělané ze dvou důvodů. Sledovat vlastní spotřebu auta a vytvořit databázi spotřeb aut pro ostatní. Proč auto nemůže anonymně zůstat v databázi, i když vy už spotřebu sledovat nechcete?

_______________________
Zakladatel a správce serveru Spotřeby.cz
Pokud něco nefunguje, tak nadávejte mně ;-)

Falkon
Registrován: 26.09.2010
Příspěvky: 3

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 04.04.2018 21:22
Naprosto chápu romuluse. Sám jsem měl stránky kam po pár letech chodilo téměř 1000 lidí denně ale protože se s tím nikdy nepočítalo, tak to potom ztroskotalo na samotném systému stránek, který pro návštěvníky nebyl vidět a i já na ně nakonec přestal mít čas, tudíž upadly v zapomnění. Takže místo negativních komentářů bych uvítal, kdyby admina někdo podpořil. Chápu, že slibovat několik let novou verzi stránek není úplně na pochvalu ale já na jeho místě už bych skončil dávno a tady je vidět, že admin i přes negativní komentáře a dlouhý časový úsek se snaží stránky dodělat jak slíbil.

Takže za mě ještě jednou, fandím těmto stránkám a doufám, že neskončí.

Modrák
Registrován: 02.07.2012
Příspěvky: 11

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 04.04.2018 22:16
Přesně tak Falkon. Mám podobnou zkušenost se službou pro lidi zdarma, i proto tu stále jsem a trpělivě čekám. Chápu, že je téměř národním sportem kritizovat vše a nejlépe to o čem nemám ani páru. Na druhou stranu se zde nabízí něco, co momentálně nefunguje jak má. Nikdo tu nikoho nedrží a odejít za lepším může každý, ale házet tu špínu na admina není zrovna slušné. Stránkám fandím a až se to všechno znovu rozjede, budu mít opravdu radost. Mrk

petr311
Registrován: 03.05.2012
Příspěvky: 18

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 07.04.2018 20:42
Tak já osobně mám také letitou zkušenost ve službě pro veřejnost zdarma, léta jsem také provozoval webové stránky, fotil a natáčel akce, reportáže atd., obětoval jsem tomu prakticky veškerý volný čas. Ale když už jsem něco dělal, tak jsem se vždy snažil, aby vše fungovalo. A přitom jsem z toho houby měl, spíš naopak, musel jsem to těžce dotovat. Takže tuhle situaci opravdu nepochopím a podle mně to nelze ničím omluvit. Jako kdyby to bylo otázkou měsíců, ale tahle patová situace se táhne už roky. Ano, dá se jít odsud pryč, ale proč bych šel? Mně osobně se spotreby.cz velmi líbí a jak jsem psal, kdyby alespoň fungovaly tak jak před léty, když jsem se tu prvně registroval, tak jsem maximálně spokojen a klidně bych i provozovatele nějak finančně podpořil. Ale to, co se tu poslední dobou děje, že slibovaná nová verze ani po X letech není a ta původní je tak rozmrdaná, že je tam problém cokoli nového zapsat. Takže o tom to je. Zas mi sakra nevykládejte, že je to tak šíleně náročné naprogramovat. Tohle musí šikovný programátor hravě zvládnout, a pokud ne, tak asi by toho měl raději nechat a předat někomu, kdo to zvládne. Toť asi tak vše za mně. Jo a pokud bylo nutné stávající verzi z důvodu nějakých pitomců ořezat, nebylo rozumnější se raději s takovými problematickými lidmi rozloučit, zablokovat jim přístup a raději ponechat vše funkční jak bylo??? Je to vážně škoda. Nicméně stále čekám asi na nemožný zázrak, že se to tu podaří znovu rozjet, i když jsem už i na konkurenčním webu, tak tam to není ono.

PAKK

anonymní

zasláno: 10.04.2018 14:03
Zdravím. Za sebe můžu říct, že já jsem za 8 let a dvě auta s fungováním stránek spokojen. Plním poctivě a při prodeji prvního auta nebylo nic dalšího z historie prokazovat. Ano, v současné době nějaké věci plnit nejde, ale i tak si dál věci plním a velmi, velmi nerad bych o data přišel. Takže držím adminovi palce....

AnjelikAny
Registrován: 11.11.2010
Příspěvky: 11

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 26.04.2018 19:27
Ja som velmi rad ze toto tu je. Pisem podstivo aj nadalej a dufam ze to podari este rozbehat. V poslednej dobe sa mi stratili aj moje benzinky ale nevadi, podstatne je ze to pekne eviduje spotrebu.
Budem velmi vdacny ak to admin rozbeha lebo "nasa" slovenska verzia mi vobec nesedi a pokracujem tu aj napriek velkym problemom a pokial sa tu bude dat nieco dopisat tak nemam dovod odist.
Este raz drzim palce romulus nech Ti to uz konecne vijde a ludia ktory tu su ostanu a budu spokojny.
Mozno treba to co tu bolo duplicitne pozadavane a robilo Ti problemy urobit tak aby sa to nedalo duplicitne zadavat. Ja neviem ako taketo stranky bezia takze neviem Ti poradit ale drzim Ti palce aby Ti to slo.




Nový příspěvek

© 2007 - 2024 Float.cz + IThub.cz