Kontakt
NEPŘIHLÁŠEN
Přihlásit se:
uživatel / e-mail:
heslo:

Jste-li spokojení s radou jiného uživatele v diskuzním fóru, poděkujte mu prostřednictvím kladného hodnocení. Do budoucna mu tím pomůžete k zaslouženým výhodám na Spotřeby.cz. Děkujeme.

Diskusní fórum | Otázky a odpovědi | VIP Slevy


Seřadit od:

petrjanik
Registrován: 17.01.2011
Příspěvky: 13

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
zasláno: 08.07.2013 13:33
Pegos napsal:

Tak ted by mě zajímalo kde je pravda???? Jestli teda něco přijde či nepřijde a jestli to teda k něčemu bude???


vzhledem k tomu, kdy se tu "provozovatel" naposledy objevil bych řek, že už bude leda tak prd .. jen to byly zjevně vyhozené prachy ..

Sestbit
Registrován: 27.05.2012
Příspěvky: 34

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 08.07.2013 15:30
já věřím tomu, že se aspoň té karty dočkáme....

romulus
Registrován: 30.12.2007
Příspěvky: 318

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 11.07.2013 12:39
Už jsem to několika lidem psal e-mailem. Karty jsem nemohl původně objednat, protože jsem neměl dovyplněné kontaktní údaje od platících členů.
Objednávku karet jsem poslal před více než 14 dny. Ale bez odezvy od dodavatele. Naposledy jsem to zaurgoval, zítra případně objednám jinde.
A k anonymu v této diskuzi (mazat ho nebudu). Jednak nemá pravdu, možná záměrně a navíc tuším odkud vítr fouká, protože příliš nepřátel nemám. Kdyby měl někdo zájem, napíšu k tomu klidně víc.
Edit: asi to nebudu já, kdo nic nedělá, ale spíš ten, kdo má čas plivat na ostatní za svůj zpackaný život. Víme oba dobře a spousta dalších lidí, kdo to na Siemensmanii zabalil a na VySemNesmíte žádný placený klub nikdy nebyl. Že? Radime

_______________________
Zakladatel a správce serveru Spotřeby.cz
Pokud něco nefunguje, tak nadávejte mně ;-)

romulus
Registrován: 30.12.2007
Příspěvky: 318

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 18.07.2013 10:24
Karty jsou hotové, pustím se do balení a rozeslání.
Slevy zatím zkouším dojednat cíleně s vybranými firmami, ne nějakým hromadným obesíláním.
Zatím není odezva dobrá, protože i s bezplatnými členy klubu, nás není zatím mnoho, ale mám ještě pár nápadů, jak to pro partnery udělat zajímavější.
Zajímavé slevy zatím mám potvrzené na autokosmetiku a autodíly, ale jedná se o způsobu, jak na e-shopu potvrdit nárok na slevu.

_______________________
Zakladatel a správce serveru Spotřeby.cz
Pokud něco nefunguje, tak nadávejte mně ;-)

romulus
Registrován: 30.12.2007
Příspěvky: 318

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 18.07.2013 10:34
Kdokoliv máte nějaký oblíbený autoservis, prodejdu s doplňků, e-shopy, či třeba penziony, kempy. Prosím o náměty, nebo jim zkuste sami předat odkaz na článek http://www.spotreby.cz/program-partnerstvi-c18/ a já se s nimi zkusím dohodnout. Preferuji firmy, se kterými má někdo z nás dobrou zkušenost.

_______________________
Zakladatel a správce serveru Spotřeby.cz
Pokud něco nefunguje, tak nadávejte mně ;-)

Ronald
Registrován: 10.08.2012
Příspěvky: 6

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 19.07.2013 17:40
http://www.emparts-oleje.cz/

_______________________
Hyundai i20 1.2 Kappa Classic (2011)

xsilver
Registrován: 03.04.2012
Příspěvky: 7

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 19.07.2013 23:01
napsal:

Klasika Smích . Pan Gregor zase vymýšlí nějaký bonusový VIP program a opět se mu nedaří (málo lidí, nedotažené podmínky, nedotažení partneři na slevy atd.). O to samé se pokoušel na Siemensmania.cz, na Vysemnesmite.cz a teď i zde Smích . Jde pouze o tom, nepracovat a vytahat z důvěřivců alespoň nějaké peníze na lepení jeho dluhů. Nenapravitelný člověk, dlužník a zastánce hesla - slibem nezarmoutíš. Klubová karta bude také pecka, třetí do sbírky a k ničemu Velký smích Velký smích Velký smích . Lidé, nebuďte naivní, co čekáte, výrazné slevy od nějakého noname známého mechanika pana Grgora? Zdraví 2x spálený anonym


muj nahled na vec v kostce:
- 120 / rok me nezabije a tehle web uz nejakou dobu pouzivam a rad bych ho pouzival i dal, pemejslel jsem o nemeckem spritmonitoru ale nakonec sem si rek ze podporim neco doma.
- takze tech par kacek posilam jako DIKY za web a za snahu webmastrovi
- na karticku zoufale necekam
- slevy budou fajn ale pokud nebudou tak na to s&*%# bilej tesak

Pegos
Registrován: 24.09.2009
Příspěvky: 10

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 30.07.2013 18:00
Jen tak ze zvědavosti komu už došla karta???? Sice jí ke svému životu neotřebuji ale ted už z principu mě to zajímá.

Sestbit
Registrován: 27.05.2012
Příspěvky: 34

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 31.07.2013 21:08
Pegos napsal:

Jen tak ze zvědavosti komu už došla karta???? Sice jí ke svému životu neotřebuji ale ted už z principu mě to zajímá.

mě ještě ne Velký smích

romulus
Registrován: 30.12.2007
Příspěvky: 318

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 02.08.2013 13:58
Ještě nepřišly nikomu, leží mi ještě v kanceláři na stole. Vysvětlím v pondělí.

_______________________
Zakladatel a správce serveru Spotřeby.cz
Pokud něco nefunguje, tak nadávejte mně ;-)




Nový příspěvek

© 2007 - 2024 Float.cz + IThub.cz