Kontakt
NEPŘIHLÁŠEN
Přihlásit se:
uživatel / e-mail:
heslo:

Jste-li spokojení s radou jiného uživatele v diskuzním fóru, poděkujte mu prostřednictvím kladného hodnocení. Do budoucna mu tím pomůžete k zaslouženým výhodám na Spotřeby.cz. Děkujeme.

Diskusní fórum | Kniha přání a stížností | Zopár chýb na opravenie


Seřadit od:

oneday
Registrován: 14.05.2013
Příspěvky: 1

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 29.08.2013 13:36
Pozdravujem admina, a vyjadrujem velku vďaku za tieto stránky!

Našiel som niekoľko chybičiek, ktoré ma vyrušujú.

1. Výpočet nákladov - prešiel som na mazde 585 km a spotreboval som na to palivo za 66,9 EUR. Náklady na km sú podľa programu 0,089, podľa mojej kalkulačky 0,114. Podobne je to aj pri celkových nákladoch na km.

2. Cena za prvé tankovanie by sa nemala započítavať do nákladov. Mechanicky vzaté to síce je môj výdavok, ale nie je vykrytý nabehanými kilometrami, tak to potom skresľuje náklady na ubehnuté kilometre. Opäť moja situácia - nabehané 585 km = náklady na palivo 118,9 EUR aj s prvým tankovaním, čo je nelogické. Malo by byť iba 66,9 EUR, lebo toľko ma stálo nabehanie tých kilometrov.

3. Listovanie - keď si dám VOZIDLA, vyberiem si značku a model, zobrazí sa mi zoznam vozidiel na niekoľko strán. Keď kliknem pod zoznamom že chcem ísť na stránku 2 vybraného zoznamu, tak mi to zruší moje kritériá výberu a ma to hodí na stránku 2 zoznamu všetkých áut. Listovanie nad zoznamom funguje ako má, len to pod zoznamom blbne.


Nový příspěvek

© 2007 - 2024 Float.cz + IThub.cz