Kontakt
NEPŘIHLÁŠEN
Přihlásit se:
uživatel / e-mail:
heslo:

Jste-li spokojení s radou jiného uživatele v diskuzním fóru, poděkujte mu prostřednictvím kladného hodnocení. Do budoucna mu tím pomůžete k zaslouženým výhodám na Spotřeby.cz. Děkujeme.

Diskusní fórum | Kniha přání a stížností | Administrátorovi


Seřadit od:

romulus
Registrován: 30.12.2007
Příspěvky: 318

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 30.04.2012 17:05
To rozhodně schválně v této podobě není. Reklamy dodává Google automaticky a jejich obsah ovlivnit pochopitelně nemůžu.
Na vyhledávání pracuju, ale všechno je neskutečně zkomplikované tím, že mraky uživatelů nezařazují automobily pod stejný typ, ale pořád přidávají nové, takže auta pak nejdou podle ničeho třídit. Lidský faktor se ovlivňuje těžko.
Nevzdávám to a snažím se v tom udělat pořádek. Ale asi jen v Česku umí lidi nadávat na to, co se pro ně někdo jiný snaží udělat zadarmo. Smutek

_______________________
Zakladatel a správce serveru Spotřeby.cz
Pokud něco nefunguje, tak nadávejte mně ;-)

B.F.G.
Registrován: 17.12.2011
Příspěvky: 38

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 30.04.2012 21:31
Mě nevadí, že je tu reklama, mě vadí, že ta reklama v grafice, jako je grafika stránek. tudíž je to minimálně zavádějící...
Pokud je tu dvacetkrát stejné auto pod různým názvem, tak prostě není zbytí a musí se to natvrdo předělat, ne? Když jsme registroval svoje auto, tak jsem myslel, že ho prostě najdu v seznamu... Pokud je potřeba nějaká brigáda, tak stačí říct :) Protože bez předělání se z toho stejně nevymotáš. A dokud tyhle stránky nebudou fungovat dobře, tak prostě budeme jakožto uživatelé nadávat, s tím se musíš smířit.

romulus
Registrován: 30.12.2007
Příspěvky: 318

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 02.05.2012 10:27
Ano, brigádu se nabídnout chystám, ale chystám i něco, abych "brigádníky" nějak ocenil. Auta bych ještě jakž takž dohromady zvládnout dal s tím, že si každý pak svoje zařadí do seznamu, který je schválený. Čerpací stanice zvládnout nemůžu a těch je hodně škoda, protože v tom množství, kolik nás tu je, jsme schopní udržovat slušnou cenovou mapu. Ale až bude v pořádku seznam ČS.

_______________________
Zakladatel a správce serveru Spotřeby.cz
Pokud něco nefunguje, tak nadávejte mně ;-)




Nový příspěvek

© 2007 - 2024 Float.cz + IThub.cz