Kontakt
NEPŘIHLÁŠEN
Přihlásit se:
uživatel / e-mail:
heslo:

Jste-li spokojení s radou jiného uživatele v diskuzním fóru, poděkujte mu prostřednictvím kladného hodnocení. Do budoucna mu tím pomůžete k zaslouženým výhodám na Spotřeby.cz. Děkujeme.

Diskusní fórum | Kniha přání a stížností | Moderátoři


Seřadit od:

romulus
Registrován: 30.12.2007
Příspěvky: 318

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 02.05.2012 10:54
Přes volný den jsem vymyslel snad dobré řešení, jak udělat pořádek v autech a čerpacích stanicích na Spotřebách.
Připravím stránku, kde bude kompletní seznam schválených automobilů a motorů a všem VIP členům Spotřeb dám možnost navrhovat v něm úpravy a opravy. Které pak překontroluju a udělám. Navržené úpravy se hned v seznamu zobrazí, aby je někdo nemusel navrhovat znovu.
Do VIP sekce (zatím jen VIP fórum, ale další věci budou přibývat) připravím přístup každému, kdo se nabídne, že chce s tímto pomoci. Stačí mi napsat na mail info@spotreby.cz. Případně dopište, pokud máte nějakou "specializaci" (tj. rozumíte dobře třeba Škodovkám) popřemýšlím, jestli některé části nebudou moderátoři moci spravovat sami, bez mého schvalování, případně si to nějak rozdělíme po dohodě.
Až toto dořešíme, můžu se konečně věnovat pořádnému doladění vyhledávání, výpočtů a nějakých nových funkcí.

_______________________
Zakladatel a správce serveru Spotřeby.cz
Pokud něco nefunguje, tak nadávejte mně ;-)

Jyrgen
Registrován: 14.02.2012
Příspěvky: 8

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 13.07.2012 12:38
možná už se to děje, možná už se to píše jinde, ale uplně stejně bych to udělal s Benzinkama.... pár dobrovolníků, každý by si vzal čerpačky nějaké značky a prohlídl seznam, smazal duplicitní, opravil údaje (u všech stejný formát názvu, adresy atd) a na adminovi už by zbyla jen kontrola a nějaké nahrnutí do databáze s nahrazením duplicit...

mates444
Registrován: 19.02.2011
Příspěvky: 28

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 14.07.2012 20:32
Nic ve zlým, ale to bych nechtěl dělat, ani kdyby mi to někdo zaplatil Velký smích Aut a benzinek je tolik, že si nedovedu představit, jak v tom udělat pořádek. Pokud bude do databází zasahovat každej uživatel, bude bordel vždycky. Pokud to bude dělat jen pár lidí, tak by podle mě byl obrovskej problém, aby byly databáze úplný. To by u toho někdo musel trávit hoooodně času. A dobrovolníků se koukám moc nehlásí Smích

romulus
Registrován: 30.12.2007
Příspěvky: 318

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 15.07.2012 10:45
Věřím, že se najdou lidi, kteří si budou chtít udělat pořádek u čepacích stanic ve svém okolí, či v typech a motorech svých oblíbených aut, protože se jim to vrátí v tom, že budou mít možnost líp vyhledat správné informace na Spotřebách.
Například čerpacích stanic, které používám v okolí svého bydliště je nějakých 10. Překontrolovat je a navrhnout úpravy je na chvilku. Ale uvidíme, nechci být přehnaný optimista. Smích

_______________________
Zakladatel a správce serveru Spotřeby.cz
Pokud něco nefunguje, tak nadávejte mně ;-)

harmonica
Registrován: 30.01.2012
Příspěvky: 7

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 15.07.2012 10:51
Řekl bych že je velký problém i na straně admina(reakce na to že se lidí moc nehlásí) Jsem u obojího začít budovat celé od znova. Na tuto správu by stačil reportovací stránka v každém profilu. Nahlásit chybějící, admin nebo pár moderátoru to zkontrolují a buď se to odsouhlasí či nikoliv. Jednoduchý systém který fungují i jinde. Nechat uživatele zpracovavat takovou DB je šílenost. Cool

luda

anonymní

zasláno: 16.07.2012 18:35
Chci se zeptat.Pri naplneni nadrze mi pocitac ukazuje dojezd max. 800km. Naplnil jsem nadrz Nemecku a dojezd se zvysil o 120km. Je to nahoda nebo to ma nejaky duvod. Dik

šulda
Registrován: 09.06.2010
Příspěvky: 160

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
zasláno: 16.07.2012 19:57
Člověče co to sem strkáš Koulení očima Číst a psát umíš tak proč Otazník Tady to opravdu chce moderátora. Palubák počítá dojezd podle krátkodobý spotřeby a tu si měl teda nižší než před tím, to je ten důvod Nápad

Jyrgen
Registrován: 14.02.2012
Příspěvky: 8

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 16.07.2012 20:53
mates444: už je to psaný v jiné diskuzi, najít seznam čerpaček dané značky není problém, většina to má přehledně na webu (mluvím o těch hlavních velkých) a že by to nedělal nikdo ani za peníze? toho bych se opravdu nebál, je spousta schopných a šikovných lidí, kteří se rádi budou podílat na vylepšení systému i zadarmo, nebo třeba za VIP členství, proč ne. osobně s tím problém nemám.
(nemluvím o tvorbě nové DB, ale seznamu existujících známých čerpaček, podle kterého by se daly promazat a spárovat stávající duplicity)
Aut je trochu víc než benzinek ale platí co sem už napsal... a v těch autech takovej m*dník není Velký smích
ale shodnem se, pokud uživatelé budou zasahovat do DB tak bude vždy bordel, ale to už tu napsaný taky je - přidání benzinky - schválení adminem (MODem), jednoduchý.

a když to tu pročítám, pár aktivních ochotných lidí už sem zahlídl, takže zbývá jen na adminovi aby je oslovil a dal jim prostor Smích


Nový příspěvek

Poslední diskuse

24.01. | tuningrobNová verze Spotřeby.cz - náz…přečíst
06.01. | FalkonNová verze Spotřeby.cz - náz…přečíst
06.01. | ddsverNová verze Spotřeby.cz - náz…přečíst
06.01. | WyderNová verze Spotřeby.cz - náz…přečíst
07.12. | Kico85Spotřeby 3 - veřejná zkušebn…přečíst
04.09. | SestbitNejde pridat CSpřečíst
23.08. | tuningrobNejde pridat CSpřečíst
22.08. | WyderNevypočítavá pruměr Golfupřečíst
16.08. | WyderNevypočítavá pruměr Golfupřečíst
20.07. | ZdenekNevypočítavá pruměr Golfupřečíst

vstoupit do fóra

**

© 2007 - 2024 Float.cz + IThub.cz