Jste-li spokojení s radou jiného uživatele v diskuzním fóru, poděkujte mu prostřednictvím kladného hodnocení. Do budoucna mu tím pomůžete k zaslouženým výhodám na Spotřeby.cz. Děkujeme.
Diskusní fórum | Úsporná jízda | Neutrál vs. bez plynu
![]() vencarail Registrován: 14.07.2015 Příspěvky: 1 | zasláno: 31.07.2015 07:54 |
| Zdravím, přidám taky slovo do pranice. Já osobně dojíždím se zařazenou rychlostí a to hned z několika důvodů. Jedna věc je spotřeba, další opotřebení brzdných destiček a poslední je zkušenost s automatem kde jezdit na neutrál se nedoporučuje. Důkazem je toho můj šéf který jezdil s automatem na neutrál a oprava ho vyšla na 30 tis a důvod byl dle servisu jízdou na neutrál. | |
šulda Registrován: 09.06.2010 Příspěvky: 160 | zasláno: 31.07.2015 12:26 |
| Když jedu do práce a vyřadím těsně před jedním horizontem tak se pod kopcem nerozjedu na víc jak 95km/h tachometrových a pak je hodně dlouhá rovina která se tak projede a na konci je na tacho 85km/h, brzdy se tam nemusí vůbec použít a spotřeba je tak sakra nižší než sjet dolu bez plynu kdy to ještě přibrzdí a vejpůl sjezdu už je třeba jet až na konec roviny pod plynem. Ne vždy se totiž musí při neutrálu používat brzdy | |
Poslední diskuse
| 18.04. | ddsver | Ukončení verze 2 | |
| 16.04. | ddsver | Ukončení verze 2 | |
| 27.03. | zaki | Ukončení verze 2 | |
| 21.03. | Ynhoj | Ukončení verze 2 | |
| 20.03. | Koči | Ukončení verze 2 | |
| 20.03. | kapitán | Ukončení verze 2 | |
| 19.03. | Sestbit | Ukončení verze 2 | |
| 19.03. | zaki | Ukončení verze 2 | |
| 17.03. | Koči | Ukončení verze 2 | |
| 14.03. | Anjelik… | Ukončení verze 2 |
vstoupit do fóra 

Prohlídka stránek (co zde mohu najít)