Kontakt
NEPŘIHLÁŠEN
Přihlásit se:
uživatel / e-mail:
heslo:

Jste-li spokojení s radou jiného uživatele v diskuzním fóru, poděkujte mu prostřednictvím kladného hodnocení. Do budoucna mu tím pomůžete k zaslouženým výhodám na Spotřeby.cz. Děkujeme.

Diskusní fórum | Automobily | OPEL ASTRA 1,7CDTi 74 kW / 100 HP


Seřadit od:

Honza
Registrován: 20.10.2008
Příspěvky: 5

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 12.11.2008 06:59
Dříve jsem jezdil s Vectrou 1,7TD a spotřeba byla úplně jiná. Je pravdou, že bezpečnost a komfort jízdy je skvělá, ale spotřeba je poněkud vyšší než jsem očekával. Dříve jsem přes léto jezdil do 5,5l/100 a ted skoro nejsem schopen dostat se pod 6l/100km. Možná to chce cvik a naučit se. Zklamání

Beda
Registrován: 05.10.2008
Příspěvky: 5

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 20.11.2008 15:24
Pěkný vozítko, kolik jsi za něj dal?

Honza
Registrován: 20.10.2008
Příspěvky: 5

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 24.11.2008 14:40
Vozítko stálo 215 00 bez DPH takže cca 255 000. Stav je super....jen to trochu žere...Smích

Beda
Registrován: 05.10.2008
Příspěvky: 5

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 14.01.2009 16:38
Jak to startuje v současných mrazech, co se týče spotřeby, chce to najít ten správný styl jízdy a budeš určitě spokojen, ale myslím si, že udávaná spotřeba bude realná, protože manchelka má 1,5 crdi, jezdí jenom dálky a běžně jezdí +- 5,2, v současných mrazech +- 6 l/100 km a to jsem ji pustil s autem do garáže aby chudák ropák ráno při startech tolik netrpěl. Zdar a hodně štastných km! Osobně jsem sám zvědav na mou zkušenost s Oplem, ale to se ukáže časem, dosud jsem měl spolehlivá auta - korejce! /Hyundai/

Honza
Registrován: 20.10.2008
Příspěvky: 5

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 20.01.2009 07:28
Beda napsal:

Jak to startuje v současných mrazech, co se týče spotřeby, chce to najít ten správný styl jízdy a budeš určitě spokojen, ale myslím si, že udávaná spotřeba bude realná, protože manchelka má 1,5 crdi, jezdí jenom dálky a běžně jezdí +- 5,2, v současných mrazech +- 6 l/100 km a to jsem ji pustil s autem do garáže aby chudák ropák ráno při startech tolik netrpěl. Zdar a hodně štastných km! Osobně jsem sám zvědav na mou zkušenost s Oplem, ale to se ukáže časem, dosud jsem měl spolehlivá auta - korejce! /Hyundai/

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Sám jsem byl překvapen se startováním. Žádný problém ani při -20st. Akorát než dojedu do práce tak se auto ani nezahřeje (20km). Pokud jedu delší treasy tak za 5,5 se dá jet, ale chce to lehčí nohu. S Oplem mám zatím pouze kladné zkušenosti. Měl jsem dříve starou Vectru a s tou jsme najezduili přes 140 000km bez závažnějšího problému. Od Astry očekávám to samé tak se také uvidí.

Honza
Registrován: 20.10.2008
Příspěvky: 5

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 25.10.2010 19:58
Takže zatím máme najeto 50t km a v podstatě bez většího problému. Prasklá hadice a kulový čep v celkové hodnotě cca 2500kč. Jinak běžná údržba.

Ovšem co se týká značky Opel pomalu začínám být zklamaný. Odhaluji postupně drobné neduhy Opelů a zvláště po tom co jsem viděl i seděl v nové Astře už teď vím, že další auto už Astra nebude. Bohužel všechno srovnatelná konkurence nabízí mnohem více než stávající Opel. To proč jsem si Astru kupoval s novou generací úplně zničili. Všeobecně nový "oplíci" kladou důraz na design než na užitnou hodnotu a to je to co se mi na starší Astře i Vectře líbilo. Je to samozřejně můj názor. Někomu se tvary Insignine, Astra i Merivy líbí. Zklamání


Nový příspěvek

Poslední diskuse

24.01. | tuningrobNová verze Spotřeby.cz - náz…přečíst
06.01. | FalkonNová verze Spotřeby.cz - náz…přečíst
06.01. | ddsverNová verze Spotřeby.cz - náz…přečíst
06.01. | WyderNová verze Spotřeby.cz - náz…přečíst
07.12. | Kico85Spotřeby 3 - veřejná zkušebn…přečíst
04.09. | SestbitNejde pridat CSpřečíst
23.08. | tuningrobNejde pridat CSpřečíst
22.08. | WyderNevypočítavá pruměr Golfupřečíst
16.08. | WyderNevypočítavá pruměr Golfupřečíst
20.07. | ZdenekNevypočítavá pruměr Golfupřečíst

vstoupit do fóra

**

© 2007 - 2024 Float.cz + IThub.cz