Kontakt
NEPŘIHLÁŠEN
Přihlásit se:
uživatel / e-mail:
heslo:

VIP Klub Spotřeby.cz v novém kabátku

Prosím věnujte pozornost tomuto článku. Pojďme si vybudovat klub, který nám pomůže ušetřit na provozu našich plechových miláčků a ještě pomůže znovu nakopnout stránky Spotřeby.cz.

Spotřeby.cz v posledních měsících velmi stagnují. Musím přiznat, že nezvládám s tím nic moc dělat, protože je projekt nevýdělečný a já musím krmit složenky a platit daně. A co víc, odezva uživatelů je hrozně malá a v podstatě se omezuje jen na opakované dotazy, ke stále stejným věcem.

Pojďme to společně zase rozpohybovat!


Přihlaste se do Klubu Spotřeby.cz. Dáte tím najevo, že jste aktivní uživatel stránek. Budeme spolu více komunikovat, bude se o nás více vědět a některé firmy nám lépe vyjdou vstříc - reklamou, dárky do soutěží a podobně.
Členství může být bezplatné a i toho si budu velice cenit, nebo si připlaťte malou částku ročně a získejte nějaké výhody navíc a krásnou kartičku, která nebude jen nějakým talismanem, ale až nás bude více, bude vám otvírat dveře k zajímavým slevám, dárkům, či soutěžím.
Tohle celé dostane smysl, až nás v Klubu budou tisíce (placených, či neplacených). Na stránkách je registrovaných momentálně přes 14 tisíc uživatelů. Převážnou část toto zajímat nebude, ale i tak věřím, že se nás najde dostatek.

Uživatelé Spotřeby.cz se rozdělí do tří skupin


Na Spotřebách nově bodou tři typy - uživatelů běžný registrovaný návštěvník, člen Klubu Spotřeby.cz (bezplatné členství) a VIP člen Klubu Spotřeby.cz (sponzorované členství). Různým typům uživatelů se budu různě věnovat.

1. běžný registrovaný uživatel
Bude mít možnost si zdarma sledovat spotřebu svého vozu, servisní náklady a podobně. Přijde o některé dosavadní funkce, které pro sledování spotřeby nejsou nutné.

2. člen Klubu Spotřeby.cz
Je uživatel, který se aktivně přihlásil ke členství projevuje zájem o stránky bude jako člen Klubu označený, bude mít některé funkce stránek navíc a bude mít možnost využívat některých zvýhodněných nabídek partnerů Klubu
I bezplatným členstvím v Klubu Spotřeby.cz stránkám pomůžete - rozšíříte komunitu členů a bude-li nás dostatečný počet, získáme lepší výhody u partnerů

3. VIP člen Klubu Spotřeby.cz
Je uživatel, který si za členství v klubu zaplatí členský příspěvek.

Získá VIP funkce stránek:
- rozšířené statistiky a grafy
- možnost nadále využívat fotogalerie (zabírají nám prostor na serveru a zvyšují náklady)
- možnost skrýt některé reklamní plochy
- možnost rozšířeného nastavení zobrazení profilu (skrytí některých údajů apod.)
- možnost exportu dat

Získá plastovou klubovou kartu, se kterou bude moc čerpat slevy u partnerů Klubu, které budeme intenzivně oslovovat. Již nyní je připravena spolupráce s e-shopem s autokosmetikou, spotřebním materiálem a náhradní díly, který by členům klubu měl poskytovat zajímavé výhody. Do odvolání pozastaveno, vzhledem k množstevním omezením výroby karet.


Proč chci za VIP členství peníze?
Peníze mají pokrýt jednak výrobu klubových karet a poskytnutím lepších služeb chci získat prostředky na další rozvoj stránek.
Oproti dosavadním žádostem o dary na provoz stránek, se chci tímto snažit opravdu o nějakou protihodnotu, kterou VIP člen získá.

Přihlásit se do Klubu Spotřeby.cz můžete na stránce Klub.

Poslední diskuse

24.06. | gBqsPxAZNejde pridat CSpřečíst
24.06. | gBqsPxAZNejde pridat CSpřečíst
24.06. | gBqsPxAZNejde pridat CSpřečíst
24.06. | gBqsPxAZNejde pridat CSpřečíst
24.06. | gBqsPxAZNejde pridat CSpřečíst
24.06. | gBqsPxAZNejde pridat CSpřečíst
24.06. | gBqsPxAZNejde pridat CSpřečíst
24.06. | gBqsPxAZNejde pridat CSpřečíst
24.06. | gBqsPxAZNejde pridat CSpřečíst
24.06. | gBqsPxAZNejde pridat CSpřečíst

vstoupit do fóra

**

© 2007 - 2024 Float.cz + IThub.cz