Kontakt
NEPŘIHLÁŠEN
Přihlásit se:
uživatel / e-mail:
heslo:

Jste-li spokojení s radou jiného uživatele v diskuzním fóru, poděkujte mu prostřednictvím kladného hodnocení. Do budoucna mu tím pomůžete k zaslouženým výhodám na Spotřeby.cz. Děkujeme.

Diskusní fórum | Automobily | ROVER 200 220SDi 77 kW / 105 HP


Seřadit od:

walkerik11
Registrován: 02.01.2011
Příspěvky: 2

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 11.03.2011 10:05
[color="green"]
zdravím...pises tu, ze si mal problem s cerpadlom-nastavena vacsia spotreba...co to znamena?

Janlee
Registrován: 25.07.2010
Příspěvky: 2

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 12.03.2011 22:33
walkerik11 napsal:

[color="green"]
zdravím...pises tu, ze si mal problem s cerpadlom-nastavena vacsia spotreba...co to znamena?


Při výměně ozubeného řemene a vodící kladky, byla (je) kladka nekvalitní a vedla řemen na doraz kde se obrušoval a nakonec přeskočil. Pravě jsem byl na Slovensku u Spišské Nové Vsi , tak jsem to dal do servisu v Smižanoch, kde mi řemen vyměnily a neuměly nastavit čerpadlo či co, a taky my napojily stop ventil ne přes řídící jednotku ale na přímo. Tak to blblo a mnělo větší spotřebu. Tvrdily, že jsou ložiska v čerpadle špatné a mají velkou vůlí. Nakonec jsem to dal opravit v Bosch servisu Lhotka, kde je skvělí majitel (mechanik). Vodící kladku podložil plechem aby vedla řemen správně a vyměnil ložiska v čerpadlu za nové i když zas tak moc nebyli opotřebené. PS. při koupě nové kladky to bylo ještě horši - to vedení řemene. Jinak docela spolehlivý motor, až na vibrace.

Janlee
Registrován: 25.07.2010
Příspěvky: 2

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 12.03.2011 22:37
Ke spotřebě, když je motor v pořádku tak potřeba nejde nad 6l/100km, i při jízdě po dálnicích rychlostí 130 - 140, občas na chvilku i 170km/h.

walkerik11
Registrován: 02.01.2011
Příspěvky: 2

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 14.03.2011 09:28
Takze takto sa veci maju :)) pravdupovediac na rozvody v mojom aute som pozeral a zdali sa v poriadku...20k km by mali vydrzat...taku spotrebu by som uvital...aj ked mam ho prvu zimu tak neviem posudit aka bude v lete...do tych rozvodov sa asi pustim tiez...a bolo to poznat aj nejak inak okrem zvysenej spotreby? Nápad


Nový příspěvek

Poslední diskuse

24.01. | tuningrobNová verze Spotřeby.cz - náz…přečíst
06.01. | FalkonNová verze Spotřeby.cz - náz…přečíst
06.01. | ddsverNová verze Spotřeby.cz - náz…přečíst
06.01. | WyderNová verze Spotřeby.cz - náz…přečíst
07.12. | Kico85Spotřeby 3 - veřejná zkušebn…přečíst
04.09. | SestbitNejde pridat CSpřečíst
23.08. | tuningrobNejde pridat CSpřečíst
22.08. | WyderNevypočítavá pruměr Golfupřečíst
16.08. | WyderNevypočítavá pruměr Golfupřečíst
20.07. | ZdenekNevypočítavá pruměr Golfupřečíst

vstoupit do fóra

**

© 2007 - 2024 Float.cz + IThub.cz