Kontakt
NEPŘIHLÁŠEN
Přihlásit se:
uživatel / e-mail:
heslo:

Jste-li spokojení s radou jiného uživatele v diskuzním fóru, poděkujte mu prostřednictvím kladného hodnocení. Do budoucna mu tím pomůžete k zaslouženým výhodám na Spotřeby.cz. Děkujeme.

Diskusní fórum | Otázky a odpovědi | VIP Slevy


Seřadit od:

lada.neu
Registrován: 27.04.2011
Příspěvky: 7

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 01.04.2013 10:56
Zdravím, zajímalo by mě u jakých prodejců je jaká sleva , nidke sem to tady nenašel, klidně zaplatím členství 120Kč na rok ale nejdřív bych chtěl vědět jestli ty slevy využiju (newsletter mně nedošel). Děkuji za odpověď

Pegos
Registrován: 24.09.2009
Příspěvky: 10

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 01.04.2013 20:35
Tak 120 Kč za rok je pro mě spíše jako díky webmásteroj za vedení stránek ty peníze mě nijak nezrujnují a jestli za to budu či nebudu mít někde slevu pro mě nemá žádný význam.

Mysak_Bob
Registrován: 30.12.2012
Příspěvky: 58

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 01.04.2013 20:45
Taky bych to tak videl, ze primarni je podpora klubu a teprve pak nejake dalsi mozne vyhody.

romulus
Registrován: 30.12.2007
Příspěvky: 318

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 01.04.2013 20:59
Klub zatím žádné slevy nenabízí, protože jsme teprve začali. Abych mohl partnery oslovovat, potřebuji už nějaké členy. Je to klasický problém slepice a vejce (co bylo dříve). Ale nejsem zase tak naivní, abych to zkoušel bez nějakého plánu.
Poměrně dobrá slevová nabídka by měla vzniknout už tento týden. Partnerský e-shop s autopříslušenstvím a autodíly, kde by měly být zajímavé slevy. Způsob prodeje možná někoho trošku zklame - autodíly budou formou poptávkového formuláře, ale jinak to zatím nepůjde kvůli problémům s datovými podklady. Nabídka na poptávku ale bude rychlá, odborná (bude to řešit zkušený automechanik, ne obyčejný obchodník) a nabídnuté ceny budou jistě zajímavé.


_______________________
Zakladatel a správce serveru Spotřeby.cz
Pokud něco nefunguje, tak nadávejte mně ;-)

Midzi
Registrován: 13.09.2011
Příspěvky: 11

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 02.04.2013 10:34
ono to v realnom svete vyzera takto: ak chces vyuzivat nejaku sluzbu tak si ju treba zaplatit. Ak chces nieco viac tak si este priplatis. Takze davat si podmienku zaplatenia clenskeho vyuzitim nejakej dalsej extra sluzby(zlavy) je dost scestne. Nechcem tym ale povedat, ze plati "najprv plat a potom sa pytaj, resp potom dostanes info". Zlavy su az druhorade a su uz len ako bonus. Mne osobne tie zlavy nechybaju, kedze castejsie si to zozeniem sam za nizsiu cenu.

Dnes si ludia bohuzial myslia dve veci. Ked je to na nete tak to musi byt zadarmo, resp ak si ja nieco vymyslim a tak si mozem dat cenu tak nehorazne vysoku aku chcem. Spotreby nastastie nie su ani jeden pripad. Ja osobne tych 120 kc povazujem ako moralnu podporu.

lada.neu

anonymní

zasláno: 02.04.2013 11:58
Tak ohledně slev na autodíly a autopříslušenství už mám registraci ve vw transporterklubu za 360kč měsíčně. Předpokládám že ta sleva o které mluvíte bude asi 20% na autodíly v autokelly.cz ... to se vštšině lidí hodí. Pokud chcete doporučení tak elit.cz je schopnej nabídnout slevy cca 30% a pak je rázem z nejdražšího distributora ten nejlevnější

romulus
Registrován: 30.12.2007
Příspěvky: 318

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 02.04.2013 12:10
Vyložím karty na stůl, jak se lidově říká.
E-shop bude provozovat známý, který jako automechanik má u dodavatelů ještě větší slevy. Já mu jej připravuji zdarma s tím, že z něj budu mít provize z obratu. Jaká výše slev tam bude ještě nevím, ale myslím, že těch 20% je reálných také a ještě každým nákupem znovu přispějete na Spotřeby.cz.
Další slevy začínám domlouvat už s "cizími" firmami a zatím je odezva slabší, protože je nás ještě málo, ale bude se to postupně lepšit.

_______________________
Zakladatel a správce serveru Spotřeby.cz
Pokud něco nefunguje, tak nadávejte mně ;-)

lada.neu
Registrován: 27.04.2011
Příspěvky: 7

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 11.04.2013 21:58
Pokud můžu rozvést předchozí návrh na partnery(všichni mají pobočku v Brně), tak tady sou:

- autokelly.cz - to budeš mít určitě od toho mechanika ale uvedu ho
- elit.cz - pro firmy a kluby se dá vyjednat registrace se slevou okolo 32% a to už není na škodu
- apmbrno.cz - mají taky parádní ceny a to i když jste jedinec, ale klub by na tom mohl být líp
- mjauto.cz - dobrý ceny hlavně na japonce, ale nevím jestli by šlo ještě něco navíc vyjednat
- oleje.cz - olej musíme měnit všichni, tak proč něco neušetřit Mrk ,filtry MANN a ostatní autochemie
- battery-import.cz - baterky za super ceny, odběr starých baterií
- ahifi.cz - kvalitní audio, velice rádi poradí, širokej výběr, možnost ozkoušet jednotlivý komponenty ve stěně na prodejně a vybrat si, sleva by nemusel být problém

Snad sem aspoň trochu pomohl při hledání firem a těch 120kč za členství si myslím že je parádní cena - není to ani 1kč na den (tuším že je to každoroční příspěvek).

A teď proč sem psal nahoře jestli to má pro mě vůbec smysl platit za vip členství. Chtěl sem tím nastínit co si řekne většina lidi co se na to podívá , protože u těch možností :

VIP funkce stránek:
- rozšířené statistiky a grafy
- možnost nadále využívat fotogalerie (zabírají nám prostor na serveru a zvyšují náklady)
- možnost skrýt některé reklamní plochy
- možnost rozšířeného nastavení zobrazení profilu (skrytí některých údajů apod.)
- možnost exportu dat

si většina řekne to radši ty možnosti oželím protože se bez nic obejdu a navíc nic z toho nemám,myslí si že někomu posílají peníze a ten si za ně lítá k mořu soukromým tryskáčem, přitom těma penězama udržují server v chodu a děkují správcům za jejich činnost, ale taková je už většinová česká povaha.
Takže je potřeba ty lidi prostě něčím zaujmout a jediný na co slyší všichni sou SLEVY, proto sem tak pojmenoval i toto vlákno protože tuším že to bude jedno z nejhledanějších slovních spojení a plno lidí bude mít stejnej dotaz jako já v prvním příspěvku.
Snad sem to napsal srozumitelně, rád poradím ohledně klubu z pohledu ,,běžnýho,, uživatele, aby taky byla nějáká zpětná odezva, protože ten co dělá stránky a stará se o ně tak má většinou trochu jinej pohled Mrk

romulus
Registrován: 30.12.2007
Příspěvky: 318

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 12.04.2013 11:50
Děkuji za pěkné shrnutí.
Přiznám se, že jsem teď doháněl i nějaké zakázkové věci, tak jsem to nechal trošičku usnout, ale mám skoro připravené potřebné stránky, kde se všechno bude zobrazovat a bude to snadno vyhledatelné i přes mobilní verzi stránek, která během pár dní bude oficiálně veřejná po několika drobných úpravách.
Mimochodem, máme prvních 50 zaplacených členství, takže příští týden půjdou do výroby i klubové karty.

_______________________
Zakladatel a správce serveru Spotřeby.cz
Pokud něco nefunguje, tak nadávejte mně ;-)

Midzi
Registrován: 13.09.2011
Příspěvky: 11

Odeslat uživateli soukromou zprávu poslat zprávu
Odeslat uživateli e-mail poslat e-mail
zasláno: 14.04.2013 14:30
22.3 si pisal, ze nas je 54 clenov a to som tam nebol este ja Velký smích Takze kolko nas teraz je? Chapem, ze nie vsetci budu platiaci, no myslim, ze ten pocet by zaujimal viac ludi.




Nový příspěvek

Poslední diskuse

02.05. | ncMUFCMUNejde pridat CSpřečíst
02.05. | ncMUFCMUNejde pridat CSpřečíst
02.05. | ncMUFCMUNejde pridat CSpřečíst
02.05. | ncMUFCMUNejde pridat CSpřečíst
02.05. | ncMUFCMUNejde pridat CSpřečíst
02.05. | ncMUFCMUNejde pridat CSpřečíst
02.05. | ncMUFCMUNejde pridat CSpřečíst
02.05. | ncMUFCMUNejde pridat CSpřečíst
02.05. | ncMUFCMUNejde pridat CSpřečíst
02.05. | ncMUFCMUNejde pridat CSpřečíst

vstoupit do fóra

**

© 2007 - 2024 Float.cz + IThub.cz